Aktualności

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 11.04.2022

W piątek policjanci, policjantki i pracownicy cywili makowskiej komendy pożegnali dwóch funkcjonariuszy, którzy zakończyli służbę.

W piątek Komendant Powiatowy Policji w Makowie Mazowieckim nadkom. Andrzej Dziadak uroczyście pożegnał dwóch funkcjonariuszy makowskiej policji. asp. szt. Wojciecha Napiórkowskiego kierownika Posterunku Policji w Różanie i asp. szt. Grzegorz Dębowskiego zastępcę dyżurnego makowskiej policji.

W swoim wystąpieniu komendant podziękował funkcjonariuszom za służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku na terenie powiatu makowskiego.

Żegnający się z mundurem policjanci podziękowali będącym na uroczystości swoim najbliższym za lata wyrzeczeń. Podkreślili, że każdy policjant wie, że noszenie munduru nie jest łatwą sprawą. Codzienna służba wymaga bowiem zaangażowania w powierzone obowiązki, a także wielu poświęceń z ich strony oraz najbliższych im osób. Słowa podziękowania skierowali również do swoich przełożonych oraz wszystkich policjantów i pracowników cywilnych makowskiej policji.

asp. Monika Winnik

Powrót na górę strony