Aktualności

Zapraszamy na "DNI OTWARTE" w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych wstąpieniem w nasze szeregi oraz uczniów szkół średnich na DNI OTWARTE w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach, które odbędą 24 kwietnia bieżącego roku w godzinach 10:00-14:00. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, pokazów, także policyjnego sprzętu. Ponadto osoby chętne wstąpieniem do Policji na stanowisku Specjalisty Kadr i Szkolenia będą mogły zdobyć wszystkie informacje dotyczące procedury naboru - zapraszamy!

Przyjdź na dzień otwarty Komendy Powiatowej Policji w Łosicach. Już w najbliższą środę (24.04.2024.) w godzinach 10:00-14:00 łosiccy policjanci zapraszają wszystkich uczniów szkół średnich oraz osoby zainteresowane służbą w policji do swojej siedziby pod adresem ul. Kolejowa 6. Policjanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci podjąć decyzję dotyczącą służby w policji.

Wszyscy zainteresowani wstąpieniem w nasze szeregi uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i poszczególnych etapach rekrutacji, a także niezbędnej dokumentacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

Funkcjonariusze przygotowali dla swoich gości wiele atrakcji, m.in. pokaz tresury psów służbowych, pokaz policyjnego sprzętu, stoisko technika kryminalistyki.

Ponadto policjanci i specjalista ds. Kadr i Szkolenia na specjalnie przygotowanym stoisku omówią „krok po kroku” całą procedurę naboru i odpowiedzą na wszystkie pytania związane wymaganą dokumentacją.

Powrót na górę strony