Aktualności

Łosiccy policjanci "zagrają" z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

28 stycznia br., po raz trzydziesty drugi, policjanci zaangażują się w zapewnienie porządku podczas trwania finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zadbają o bezpieczeństwo dzieci, które będą kwestować, oraz przeprowadzą działania informacyjno-edukacyjne.

Policjanci z Łosic rozpoczęli zbiórkę środków na cele fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Funkcjonariusze z zaangażowaniem i entuzjazmem zbierają fundusze, które w tym roku zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Policjanci nie tylko dołączyli do zbiórki, ale również wystawią swoje stoisko w Łosickim Domu Kultury podczas tegorocznego finału, gdzie zaprezentują sprzęt policyjny używany w służbie i będą promować swój zawód. Na stoisku policyjnym będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat naboru do służby w Policji. Podczas spotkań z młodzieżą i dziećmi mundurowi będą promować zdrowy styl życia wolny od uzależnień, pokażą alternatywy w spędzaniu czasu wolnego oraz uświadomią o negatywnych konsekwencjach zachowań ryzykownych. Dla najmłodszych funkcjonariusze przygotowali krzyżówki rebusy oraz kolorowanki.

Razem możemy zdziałać więcej!

 

mł.asp. Weronika Wujek

 

Powrót na górę strony