Aktualności

"Bezpieczne Ferie" spotknia z policjantami

Ferie zimowe to czas, na który najbardziej czekają uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Choć często także dorośli, którzy planują w tym czasie urlop, by móc wyjechać gdzieś ze swoimi pociechami.

Wczoraj (4.01) w szkołach podstawowych na terenie gminy Olszanka obyły się niezwykłe spotkanie z przedstawicielem policji. Była to doskonała okazja do omówienia różnych zagrożeń i bezpieczeństwa, szczególnie w kontekście nadchodzących ferii zimowych oraz aktywności na stoku narciarskim.

Podczas tych spotkań łosicki profilaktyk mł.asp. Katarzyna Wawrzyszczuk wspólnie z dzielnicowym mł.asp. Krzysztofem Godunem poruszyli wiele istotnych tematów, które mają znaczenie dla bezpiecznego spędzania czasu w okresie ferii oraz podczas zabaw na stoku. Policjanci przekazali dzieciom praktyczne wskazówki dotyczące zachowania się w ewentualnych sytuacjach zagrożenia.

Spotkania z funkcjonariuszami pomogły zdobyć naszym milusińskim niezbędną wiedzę i umiejętności, aby cieszyć się bezpiecznymi i radosnymi feriami.

 

mł. asp. Weronika Wujek

 

Powrót na górę strony