Aktualności

„Niebieska paczka” od łosickich policjantów

Policjanci oraz pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach przygotowali i przekazali świąteczne paczki z prezentami dla potrzebującej rodziny z powiatu. Znalazły się w niej artykuły spożywcze, słodycze, zabawki, ubrania oraz środki czystości. Paczka wraz z najlepszymi życzeniami od przedstawicieli Policji trafiła w piątek do adresatów.

Łosiccy mundurowi na czele z komendantami oraz pracownicy cywilni z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przeprowadzili wśród funkcjonariuszy oraz pracowników komendy zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. Z zebranych funduszy zorganizowali świąteczne paczki dla potrzebującej rodziny z gminy Stara Kornica. W piatek do ich domu trafiły artykuły spożywcze, słodycze, ubrania, środki czystości oraz zabawki dla dzieci. Nie zabrakło prezentu dla najmłodszego członka rodziny, dwutygodniowy Mikołaj otrzymał własne łóżeczko.

Mamy nadzieję, że przekazane paczki przyniosą radość w tym szczególnym okresie świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim policjantom i pracownikom komendy, którzy włączyli się do tej akcji i zadbali o to, aby pod choinką znalazły się prezenty.

Mamy nadzieję, że akcja „niebieskiej paczki” na stałe wpisze się w działania łosickiej komendy.

Powrót na górę strony