Aktualności

Oficjalne przekazanie nowego, nieoznakowanego radiowozu

Do Komendy Powiatowej Policji w Łosicach trafił nowy nieoznakowany radiowóz. Zakup możliwy był dzięki wsparciu lokalnych władz. To kolejny krok samorządowców w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu.

Dzisiaj (14 grudnia) na placu przed Komendą Powiatową Policji w Łosicach odbyło się przekazanie nowego nieoznakowanego radiowozu. W spotkaniu wzięli udział Burmistrz Miasta i Gminy Łosice – Mariusz Kucewicz, Starosta Łosicki – Janusz Kobyliński oraz wójtowie gmin Stara Kornica- Kazimierz Hawryluk, Olszanki – Grzegorz Pajnowski. Nowy radiowoz zakupiony zostały w połowie z Funduszu Wsparcia Policji oraz dzięki dofinasowaniu Urzędu Miasta i Gminy Łosice, Starostwa Łosice oraz dzięki Urzędom Gmin powiatu łosickiego.    

Komendant Powiatowy Policji w Łosicach mł. insp. Agnieszka Sienkiewicz osobiście podziękowała obecnym przedstawicielom samorządów za okazane wsparcie. Nieoznakowany radiowóz zasili flotę łosickiej komendy, będzie służył funkcjonariuszom pionu kryminalnego. Zakup radiowozu to efekt doskonałej współpracy z lokalnymi władzami, którym tak jak Policji zależy na wysokim poczuciu bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

 

Serdecznie dziękujemy samorządom lokalnym, za wsparcie łosickiej Policji. W Nowym Roku życzymy, aby ta dobra współpraca nadal przynosiła jak najlepsze rezultaty i przekładała się na wysoki poziom bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

 

Powrót na górę strony