Aktualności

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 38-LATKI

Data publikacji 12.12.2023

O zaginięciu 38-letniej mieszkanki gminy Platerów poinformowała dzielnicowego jej matka. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Kobieta, cała i zdrowa, została odnaleziona przez mundurowych z Łosicach już po niespełna godzinie od przyjęcia zawiadomienia.

Dzielnicowy gminy Platerów mł. asp. Andrzej Jasiński z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach wczoraj został poinformowany przez zaniepokojoną matkę o zaginięciu 38-latki. Zgłaszająca poinformowała policjantów, że córka wyszła z domu nad ranem i do chwili obecnej nie powróciła. Kobieta mówiła też, że ze względu na stan zdrowia córki obawia się o jej życie i zdrowie. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. W działaniach udział wzięły wszystkie patrole Komendy Powiatowej Policji w Łosicach. Policjanci pieszo i w zmotoryzowanych patrolach przeczesywali pobliski teren. Jeden z patroli dzielnicowych, w skład którego wchodzili sierż. sztab. Piotr Jaszczuk, st. sierż.  Hubert Kucharczyk, po niespełna  godzinie od momentu zgłoszenia zaginięcia, odnaleźli kobietę. Kobieta wróciła bezpiecznie do domu pod opiekę matki.

Dzięki zaangażowaniu oraz szybkim i sprawnym działaniom policjantów z Łosic kobieta została odnaleziona cała i zdrowa. Takie reakcje naszych policjantów już niejednokrotnie doprowadziły do uratowania ludzkiego zdrowia, a czasem nawet życia.

 

Powrót na górę strony