Aktualności

Promocja zawodu policjanta w Urzędzie Pracy w Łosicach

Wczoraj 7 grudnia w Łosickim Urzędzie Pracy w Łosicach funkcjonariuszki z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach wspólnie z inspektor ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Łosicach promowały zawód policjanta wśród klientów urzędu.

Urzędy pracy odwiedza wiele osób poszukujących zatrudnienia, które często nie są zdecydowane, w jakim kierunku chciałyby ją podjąć, dlatego ważne jest, aby pokazywać dostępne możliwości i nakierować je na odpowiednią ścieżkę kariery zawodowej. Właśnie dlatego wczoraj policjantki Pionu Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łosicach mł.asp. Weronika Wujek oraz mł.asp. Katarzyna Wawrzyszczuk wspólnie z inspektor ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Łosicach - panią Małgorzata Guzek, w ramach promocji zawodu spotkały się z klientami Łosickiego Urzędu Pracy. Podczas rozmów z osobami rozważającymi rozpoczęcie służby, funkcjonariuszki zachęcały do wstąpienia w szeregi formacji. Przekazywały szczegółowe informacje dotyczące procesu naboru oraz przybliżały zainteresowanym zadania, jakie wykonują mundurowi na co dzień. Klienci urzędu dowiedzieli się również, co formacja oferuje przyszłym funkcjonariuszom i jak wygląda ścieżka kariery zawodowej policjanta. 

Policja szuka młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wykształceniem wyższym, którzy chcieliby zostać policjantami. To wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym, dbać o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do pełnienia służby w formacji uzbrojonej i jesteś zdyscyplinowany. Służba w Policji daje szansę na rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń, służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.
Komenda Powiatowa Policji w Łosicach cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi. Zachęcamy kandydatów do składania podań.

 

Powrót na górę strony