Aktualności

Działania "Andrzejki 2016"

Data publikacji 12.12.2016

W trosce o bezpieczeństwo na drogach powiatu łosickiego w dniach od 26 - 27 listopada oraz 30 listopada łosiccy policjanci przeprowadzą akcję "Andrzejki 2016". Apelujemy do kierujących o ostrożną i odpowiedzialną jazdę bez alkoholu.

W związku ze zbliżającymi się Andrzejkami łosiccy policjanci przeprowadzą w dniach od 26 do 27 listopada oraz 30 listopada akcję "Andrzejki 2016". W tych dniach większości z nas spędzi na imprezach, balach andrzejkowych gdzie na stołach zagości alkohol. W związku z tym apelujemy do osób które planują udział w imprezach/balach i będą piły alkohol o poproszenie znajomego/członka rodziny o odwiezienie do domu. Absolutnie nie wsiadajmy za kierownicę auta po wypiciu alkoholu. Nawet najmniejsza ilość wypitego alkoholu może doprowadzić do tragedii.
W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego m.in pieszych, rowerzystów w tych dniach na drodze czuwać będą policjanci. Funkcjonariusze kontrolować będą stan trzeźwości kierujących, ponadto zwrócą uwagę na przewożenie dzieci w fotelikach oraz jazdę w zapiętych pasach bezpieczeństwa.
Apelujemy do kierujących o rozsądek, ostrożną jazdę bez alkoholu i z odpowiednią prędkością aby ten zbliżający się andrzejkowy weekend minął na drogach powiatu łosickiego bezpiecznie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powrót na górę strony