Zespół Dzielnicowych KPP w Lipsku

asp. Andrzej SIERPIŃSKI

Data publikacji 30.03.2018

asp. Andrzej SIERPIŃSKI

tel. : 47 70 28 223

kom. 506 866 038

 

dzielnicowy.solec@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 70 28 200.

 

Rejon 7 

Obsługuje miejscowości w gminie Solec

Dziurków, Glina, Kalinówek, Kazimierówka, Kępa Piotrawińska, Kłudzie, Kolonia, Kolonia Nadwiślańska, Kolonia Raj, Kolonia Wola Pawłowska, Las Gliniański, Marianów, Pawłowice, Przedmieście Bliższe, Przedmieście Dalsze, Raj, Sadkowice Kolonia, Słuszczyn, Solec nad Wisłą, Wola Pawłowska, Zemborzyn Drugi, Zemborzyn Pierwszy, Boiska, Boiska Kolonia

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Lipsku asp. Andrzej Sierpiński

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.07.2024  r. do 31.12.2024 r. jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w rejonie Wiejskiego Domu Kultury w Dziurkowie.

 

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

Powrót na górę strony