Zespół Dzielnicowych KPP w Lipsku

st. asp. Karol MAZURKIEWICZ

Data publikacji 30.03.2018

st. asp.  Karol Mazurkiewicz

tel. : 47 70 28 203

kom. 519 035 303

dzielnicowy.lipsko1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 70 28 200.

 

Rejon 5 

Obsługuje miejscowości w gminie Lipsko

Babilon, Borowo, Boży Dar, Daniszów, Długowola Druga, Długowola Pierwsza, Gruszczyn, Helenów, Jakubówka, Jelonek, Józefów, Kolenia Wola Solecka, Konstantynów, Kostusin, Krępa Górna, Krępa Kościelna, Krępa Wólka, Leopoldów, Lipa Miklas, Lucjanów, Małgorzacin, Maruszów, Poręba, Rafałów, Rokitów, Sewerynów, Śląsko, Tomaszówka, Urbany, Walentynów, Wiśniówek, Władysławów, Zofiówka, Kolonia Wola Solecka, Gołębiów, Huta, Katarzynów, Leszczyny, Maziarze, Ratyniec, Szymanów, Wola Solecka Pierwsza, Wola Solecka Druga, Wólka, Wólka Dąbrowska, Wólka Krępska.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Lipsku st. asp. Karol Mazurkiewicz

 

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.07.2024 r. do 31.12.2024 r. jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu oraz niszczenia mienia w rejonie sklepu w miejscowości Lipa Miklas.

 

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym

Powrót na górę strony