Posterunek Policji w Ciepielowie

st. asp. Arkadiusz BARANOWSKI

Data publikacji 30.03.2018

st. asp. Arkadiusz Baranowski

tel. : 47 70 28 302

kom. 519 035 299

dzielnicowy.ciepielow1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 70 28 200.

 

 

Rejon 1 

Obsługuje miejscowości w gminie Ciepielów:

Antoniów, Anusin, Bąkowa, Bielany, Borowiec, Chotyze, Ciepielów, Czarnolas, Czerwona, Dąbrowa, Drezno, Gardzienice Kolonia, Kałków, Kochanów, Kunegundów, Łaziska, Marianki, Pasieki, Podgórze, Podolany, Sajdy, Stare Gardzienice, Wielgie,  Wólka Dąbrowska

 

Plan priorytetowy dzielnicowego PP Ciepielów st. asp. Arkadiusza BARANOWSKIEGO

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu  w rejonie Placu Zwycięstwa w miejscowości Ciepielów.

 

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym

 

 

Powrót na górę strony