Komisariat Policji w Grabowie nad Pilicą

sierż. szt. Tomasz Dąbrowski

Data publikacji 30.03.2018

 

sierż. szt. Tomasz Dąbrowski

tel. 519-035-310
 

dzielnicowy.glowaczow2@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.


Rejon służbowy:


Bobrowniki, Cecylówka Głowaczowska, Emilów, Głowaczów, Grabnowola, Grabnowola-Kolonia, Helenów, Helenówek, Henryków, Ignacówka Bobrowska, Ignacówka Grabnowolska, Jasieniec, Józefów, Klementynów, Kosny, Leżenice, Lipa, Lipska Wola, Mała Wieś, Mariampol, Michałów, Miejska Dąbrowa, Moniochy, Podmieście, Rogożek, Stawki, Studnie, Studzianki Pancerne, Zadąbrowie, Zieleniec, Dąbrówki Grabnowolskie

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Grabów nad Pilicą sierż. szt. Tomasz Dąbrowski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023  r. do 30.06.2023 jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny w rejonie skweru (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, zaśmiecanie, używanie słów wulgarnych, niszczenie mienia, grupowanie się młodzieży zagrożonej demoralizacją itp.) w miejscowości Głowaczów ( rejon skweru przy drodze wojewódzkiej 730).

W związku z powyższym dzielnicowy sierż szt. Tomasz Dąbrowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.
W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

Powrót na górę strony