Komisariat Policji w Grabowie nad Pilicą

sierż. Przemysław Zawadzki

Data publikacji 30.03.2018

 

sierż. Przemysław Zawadzki

tel. 519-035-394

dzielnicowy.glowaczow1@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.


Rejon służbowy:


Adamów, Brzóza, Cecylówka Brzózka, Chodków, Działki Brzózkie, Maciejowice, Marianów, Przejazd, Sewerynów, Stanisławów, Wólka Brzózka, Ursynów

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Grabów nad Pilicą  sierż. Przemysław Zawadzki

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny rejonie skweru (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, zaśmiecanie, używanie słów wulgarnych, niszczenie mienia, grupowanie się młodzieży zagrożonej demoralizacją itp.) w miejscowości Brzóza przy drodze krajowej 48.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. Przemysław Zawadzki  z zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.
W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony