Komisariat Policji w Grabowie nad Pilicą

Zastępstwo pełni st. sierż. Patryk Dzięcioł

Data publikacji 30.03.2018

 

st. sierż. Patryk Dzięcioł

tel. 519-035-396

dzielnicowy.magnuszew1@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 42 00.

 

Rejon służbowy:


Aleksandrów, Anielin, Basinów, Bożówka, Dębowola, Kłoda, Latków, Magnuszew, Osiemborów, Ostrów, Przydworzyce, Trzebień, Tyborów, Urszulin, Wilczowola, Wola Magnuszewska

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Grabów nad Pilicą  st. sierż. Patryk dzięcioł

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest propagowanie informacji dotyczącej obowiązku oznaczenia nieruchomości na podległym terenie służbowym. Działania ukierunkowane będą na dotarcie do mieszkańców, którzy nie posiadają lub posiadają nieczytelne oznaczenie nieruchomości, celem dotarcia służb w przypadku pilnych interwencji, oraz zapewnienie ładu i porządku publicznego w rejonie skweru w miejscowości Magnuszew przy ul. Saperów i ul. Żołnieży IAWP.

W związku z powyższym dzielnicowy st.sierż. Patryk Dzięcioł zwraca się z apelem do mieszkańców o prawidłowe oznakowanie swojej posesji.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

        

 

Powrót na górę strony