Komisariat Policji w Grabowie nad Pilicą

mł. asp. Natalia Janczewska

Data publikacji 30.03.2018

mł. asp. Natalia Janczewska

tel. 519-035-396

dzielnicowy.magnuszew1@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 42 00.

 

Rejon służbowy:


Aleksandrów, Anielin, Basinów, Bożówka, Dębowola, Kłoda, Latków, Magnuszew, Osiemborów, Ostrów, Przydworzyce, Trzebień, Tyborów, Urszulin, Wilczowola, Wola Magnuszewska

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Grabów nad Pilicą  mł. asp. Natalia Janczewska

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli w rejonie Skweru w miejscowości Magnuszew ul. Saperów i ul. Żołnieży I AWP. Działania ukierunkowane będą na popełnianie wykroczeń szczególnie uciążliwych, a w szczególności spożywanie alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, zaśmiecania, używania słów wulgarnych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego.

 W związku z powyższym dzielnicowa mł. asp.  Natalia Janczewska zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

        

 

Powrót na górę strony