Komisariat Policji w Grabowie nad Pilicą

asp. szt. Grzegorz Stępień

Data publikacji 30.03.2018

STARSZY DZIELNICOWY

asp. szt. Grzegorz Stępień

tel. 519-035-311

dzielnicowy.magnuszew2@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.


Rejon służbowy:


Boguszówka, Chmielew, Gruszczyn, Grzybów, Kępa Skórecka, Kolonia Rozniszew, Rozniszew, Kurki, Mniszew, Przewóz Stary, Przewóz Tarnowski, Rękowice, Wilczkowice Dolne, Wólka Tarnowska, Zagroby, Żelazna Nowa, Żelazna Stara

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Grabów nad Pilicą asp. szt. Grzegorz Stępień

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli w rejonie Sklepu spożywczego w miejscowości Rozniszew 35. Działania ukierunkowane będą na popełnianie wykroczeń szczególnie uciążliwych, a w szczególności spożywanie alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, zaśmiecania, używania słów wulgarnych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego.

W związku z powyższym dzielnicowy  asp. szt. Grzegorz Stępień zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 


 

Powrót na górę strony