Komisariat Policji w Grabowie nad Pilicą

p.o. st. sierż. Partyk Dzięcioł

Data publikacji 30.03.2018

 

st. sierż. Patryk Dzięcioł

tel. 519-035-311

dzielnicowy.magnuszew2@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.


Rejon służbowy:


Boguszówka, Chmielew, Gruszczyn, Grzybów, Kępa Skórecka, Kolonia Rozniszew, Rozniszew, Kurki, Mniszew, Przewóz Stary, Przewóz Tarnowski, Rękowice, Wilczkowice Dolne, Wólka Tarnowska, Zagroby, Żelazna Nowa, Żelazna Stara

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Grabów nad Pilicą st. sierż. Patryk Dzięcioł

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest propagowanie informacji dotyczącej obowiązku oznaczenia nieruchomości na podległym terenie służbowym. Działania ukierunkowane będą na dotarcie do mieszkańców, którzy nie posiadają lub posiadają nieczytelne oznaczenie nieruchomości, celem dotarcia służb w przypadku pilnych interwencji.

W związku z powyższym dzielnicowy st. sierż. Patryk Dzięcioł  zwraca się z apelem do mieszkańców o prawidłowe oznakowanie swojej posesji.

 

 

 

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 


 

Powrót na górę strony