Komisariat Policji w Grabowie nad Pilicą

st. sierż. Erwin Komisarski

Data publikacji 30.03.2018

 

st. sierż. Erwin Komisarski

tel. 519-035-309

 

 

dzielnicowy.grabownadpilica@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub  47 702 42 00.


Rejon służbowy:


Augustów, Broncin, Brzozówka, Budy Augustowskie, Cychrowska Wola, Czerwonka, Dąbrówki, Dziecinów, Edwardów, Grabina, Grabów n/Pilicą, Grabowska Wola, Grabów Zaleśny, Kępa Niemojewska, Koziołek, Lipinki, Łękawica, Nowa Wola, Nowy Grabów, Paprotnia, Strzyżyna, Tomczyn, Utniki, Wyborów, Zakrzew, Zwierzyniec
 

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Grabów nad Pilicą  st. sierż. Erwin Komisarski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli w rejonie Sklepu spożywczego w miejscowości Grabów nad Pilicą  ul. Pułaskiego 46. Działania ukierunkowane będą na popełnianie wykroczeń szczególnie uciążliwych, a w szczególności spożywanie alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, zaśmiecania, używania słów wulgarnych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego.

W związku z powyższym dzielnicowa  st. sierż. Erwin Komisarski  zwraca się z apelem do mieszkańców o prawidłowe oznakowanie swojej posesji.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

Powrót na górę strony