Komisariat Policji w Gniewoszowie

mł. asp. Łukasz Iwanowski

Data publikacji 30.03.2018

mł. asp. Łukasz Iwanowski

tel. 519-035-313

dzielnicowy.gniewoszow@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.

                                                           
Rejon działania :


Gniewoszów z ulicami : Dolna, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kozienicka, Krótka, Lubelska, Oleksowska, Polna, Puławska, Rynek, Sarnowska, Wąska, Zacisze, Zielona, Zwoleńska, Oleksów, Borek, Sławczyn, Zalesie, Regów Stary, Regów Nowy, Podmieście, Wysokie Koło, Boguszówka, Markowola, Kolonia Markowola, Marianów, Zwola, Sarnów, Mieścisko, Kociołek, Wólka Bachańska, Zdunków

 

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Gniewoszów mł. asp. Łukasz Iwanowski

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym używanie słów wulgarnych zakłócenia ciszy nocnej) w rejonie skweru  w miejscowości Gniewoszów ul. Rynek.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Łukasz Iwanowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawu łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

Powrót na górę strony