Komisariat Policji w Gniewoszowie

asp. Jacek Kielich

Data publikacji 30.03.2018

asp. Jacek Kielich 

tel. 506-866-944

dzielnicowy.sieciechow@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.


Rejon działania :


Zajezierze z Ulicami: ul. Parkowa, Ogrodowa, Lotniskowa, 28 Palu, Józefa Piłsudskiego, Kwiatowa, Garczaków, Dworcowa, Wiśniowa, Ks. Józefa Sałka, Krótka, Przejazdowa, Wiślana, Zielona, Wólka Wojciechowska, Nagórnik, Głusiec, Zbyczyn, Występ, Kępice, Wola Klasztorna, Sieciechów z ulicami : 11 Listopada, Brzozowa, Czapla, Kąt, Kozienicka, Letniskowa, Ojców Benedyktynów, Okólna, Paryż, Polna, Północna, Południowa, Rynek, Szkolna, Wiślana  , Opactwo, Łoje, Mozolice Duże, Mozolice Małe, Słowiki Nowe, Słowiki Stare, Słowiki Folwark

 

  

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Gniewoszów asp. Jacek Kielich

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym używanie słów wulgarnych zakłócenia ciszy nocnej) w rejonie drorca PKP ul. 28-PALU w miejscowości Zajezierze.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Jacek Kielich zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawu łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

Powrót na górę strony