Komisariat Policji w Gniewoszowie

mł. asp. Rafał Berliński

Data publikacji 30.03.2018

 

mł. asp.  Rafał Berliński

tel. 602-780-683

dzielnicowy.garbatkaletnisko2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.


Rejon działania:


Garbatka Letnisko ul. Kochanowskiego (od nr 1 do 100), Fabryczna, Zwoleńska, Kozienicka, Pionkowska, Młynarska, Wąska, Poprzeczna, Zielona, Żywiczna, Wspólna, Miła, Niecała, Mickiewicza, Sienkiewicza, Martyrologii, Paderewskiego, ks. Józefa Kuropieskiego, Błotna, Spółdzielcza, Kolejowa, Spacerowa, Krasickiego, Sztobryn Zofii, Słowackiego, mjr Romana Bielawskiego, Zofii Nałkowskiej, Grabowa, Plażowa, Drzewiarzy, Partyzantów, Dębowa, Krótka, Zdrowotna, Jaworskiego, Dąbrowskiego, Leśna, Chłodna, miejscowości : Anielin,Bogucin,Brzustów, Żytkowice,Ponikwa, Molendy

 

  

Plan priorytetowy dzielnicowego KP Gniewoszów mł. asp. Rafał Berliński

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym używanie słów wulgarnych zakłócenia ciszy nocnej) w rejonie Dworca PKP ul. Kolejowa 1 w miejscowości Garbatka-Letnisko.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Rafał Berliński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawu łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

 

Powrót na górę strony