Komisariat Policji w Gniewoszowie

sierż. szt. Sebastian Jachimiak

Data publikacji 30.03.2018

 

sierż. szt. Sebastian Jachimiak

tel. 519-035-307

dzielnicowy.garbatkaletnisko1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00


Rejon służbowy:


Garbatka Letnisko ul: Kochanowskiego (od nr. 101 do nr 427), Czarnoleska, Skrzyńskich, Hanki Lewandowicz, Podlas, 15-go Stycznia, Janusza Korczaka, Kruczkowskiego, Świerkowa, Modrzewiowa, Cisowa, Wodna, Klonowa, Wiklinowa, Adama Tyszki, Kościuszki, Gołębia, Kilińskiego, Staszica, Przemysłowa, Reja, Żwirki i Wigury, Słoneczna, pułk. Władysława Molendy Graba, Ogrodowa, Spokojna, Cicha, Parkowa, Dolna, Wiejska, Moniuszki, 3-go Maja, Sosnowa, Daleka, Brzozowa, miejscowości : Garbatka Długa, Garbatka Nowa, Garbatka Zbyczyn , Garbatka Dziewiątka, Bąkowiec

 

Plan priorytetowy  dzielnicowego KP Gniewoszów sierż. szt. Sebastiana Jachimiaka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym używanie słów wulgarnych zakłócenia ciszy nocnej) w rejonie sklepu spożywczo -przemysłowego "SEZAM"  przy ul. Jana Kochanowskiego 224  w miejscowości Garbatka Letnisko.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. szt. Sebastian Jachimiaki zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawu łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

 

Powrót na górę strony