Gmina Kozienice

sierż. szt. Ireneusz Nowak

Data publikacji 01.07.2020

sierż. szt. Ireneusz Nowak

tel. 47 702-42-38; 519-035-308

 

dzielnicowy.kozienice4@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 42 00.

REJON NR 4   

Aleja Józefa Zielińskiego, Brzeźnica, Cudów, Dąbrówki, Wilczkowice Górne, Świeże Górne, Holendry Kuźmińskie, Holendry Kozienickie, Holendry Piotrkowskie, Janików, Janików Folwark, Kępa Bielańska, Kępa Wólczyńska, Kępeczki, Kuźmy, Majdany, Nowa Wieś, Opatkowice, Piotrkowice, Przewóz, Psary, Samwodzie, Staszów, Wójtostwo, Wólka Tyrzyńska, Wólka Tyrzyńska „B” Wymysłów,

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach  sierż.szt. Ireneusz Nowak.

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli w rejoniesklepu spożywczego w miejscowości Piotrkowice gmina Kozienice. Działania ukierunkowane będą na popełnianie wykroczeń szczególnie uciążliwych, a w szczególności spożywanie alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, zaśmiecania, używania słów wulgarnych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego, niszczenie infrastruktury rekracyjno wypoczynkowej oraz dewastację mienia.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. szt. Ireneusz Nowak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny oraz dokonujące niszczenia mienia zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym. Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

 

 

Powrót na górę strony