Aktualności

Nowi dzielnicowi w kozienickiej komendzie

Data publikacji 16.03.2023

W Komendzie Powiatowej Policji w Kozienicach są nowi dzielnicowi. Zostali nimi sierżant sztabowy Adam Kolasa i starszy sierżant Ireneusz Nowak. Sprawdź, kto jest twoim dzielnicowym.

Sierżant sztabowy Adam Kolasa, służbę w Policji rozpoczął 8 lat temu. Na początku swojej kariery zawodowej pracował w OPP Łódź, po trzech latach przeniósł się do naszej jednostki, gdzie pracował w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji. Teraz będzie pełnił służbę w Zespole Dzielnicowych Wydziału Prewencji, gdzie objął rejon służbowy nr 1 (miasto Kozienice od ulicy Lubelskiej, Osiedle Pokoju, Osiedle Piaski, Osiedle Borki), którego dzielnicowym do tej pory był aspirant Janusz Maziarz.

 

 

 

 

Drugi z nowych dzielnicowych, starszy sierżant Ireneusz Nowak do służby w policji wstąpił 6 lat temu, na początku pracował w SPP w Radomiu, następnie przeniósł się do naszej jednostki. Związany był z Ogniwem Patrolowo-Interwencyjnym oraz przez krótką chwilę z Wydziałem Kryminalnym. Jako dzielnicowy zastąpił na (rejon służbowy nr 4), którego dzielnicowa do tej pory była sierż. szt. Ewy Kostrzewa.


Rejon służbowy st. sierż. Ireneusza Nowak obejmuje następujące miejscowości: Brzeźnica, Cudów, Dąbrówki, Wilczkowice Górne, Świeże Górne, Holendry Kuźmińskie, Holendry Kozienickie, Holendry Piotrkowskie, Janików, Janików Folwark, Kępa Bielańska, Kępa Wólczyńska, Kępeczki, Kuźmy, Majdany, Nowa Wieś, Opatkowice, Piotrkowice, Przewóz, Psary, Samwodzie, Staszów, Wójtostwo, Wólka Tyrzyńska, Wólka Tyrzyńska „B”, Wymysłów.


Aktualny wykaz z numerami telefonów dzielnicowych KPP w Kozienicach (i jednostek podległych) wraz z obsługiwanymi przez nich rejonami służbowymi znajdziecie Państwo na naszej stronie https://mazowiecka.policja.gov.pl/wkz/twoj-dzielnicowy/gmina-kozienice .

 

 Autor: podkom. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony