Aktualności

We wtorek policyjne działania ,, Alkohol i Narkotyki”

Data publikacji 05.06.2017

We wtorek od rana policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach rozpoczną działania "Alkohol i Narkotyki". Działania potrwają do środy, akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków spowodowanych przez kierujących pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Pomimo ciągle powtarzanych apeli policji i zapowiadanych akcji prewencyjno - kontrolnych,  wciąż nie brakuje nieodpowiedzialnych osób wsiadające za kierownicę po alkoholu. Dlatego też zwiększona ilość policjantów pojawi się zarówno na terenie miasta i gminy Kozienice ale również na terenie powiatu kozienickiego.

Pamiętajmy, że jedną złą decyzją możemy zniszczyć życie sobie, naszym bliskim, a także  innym osobom. Bądźmy odpowiedzialni i nigdy nie wsiadajmy za tzw. ,, kółko” pod wpływem alkoholu.

Widząc takie sytuację poinformujmy o tym policje, jeden nawet anonimowy telefon może uratować  życie.  Takich zgłoszeń możemy dokonywać pod numerem telefonu 48 614-97-00, 997 lub 112.

 

Autor : mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony