Aktualności

Czas świąt to okazja dla złodziei i włamywaczy – lecz nie w naszym mieście! Policjanci zatrzymali kolejnych sprawców włamań

Data publikacji 03.11.2017

W niedzielę 30 października br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali 59 i 31 -letniego mieszkańca gminy Kozienice, którzy dzień wcześniej włamali się do garażu samochodowego na terenie gminy Kozienice i spowodowali straty na kilka tysięcy złotych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

29 października br. na terenie Kozienic doszło do włamania do garażu samochodowego. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia, których wartość oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Szybkie i skuteczne działania funkcjonariuszy, doprowadziły do zatrzymania dzień później dwóch sprawców tego włamania i kradzieży. Jak się okazało sprawcami byli 59-letni i 31-letni mężczyźni z gminy Kozienice. Starszy mężczyzna był dobrze znany kozienickim policjantom uwagi na to, że odbywał już karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Funkcjonariusze odzyskali częściowo  skradzione przedmioty, które wróciły już do swojego właściciela.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty,  kradzieży oraz kradzieży z włamaniem teraz grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: mł. asp. Ilona Tarczyńska

KPP Kozienice

Powrót na górę strony