Aktualności

Szukasz zawodu z pasją? Zostań policjantem na Mazowszu

Data publikacji 15.09.2023

Pod taki hasałem policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie spotkali się z uczniami liceów mundurowych „FENIKS”, którzy przebywają na obozie szkoleniowym w Gorzewie. W trakcie spotkania funkcjonariusze zachęcali uczniów do wstąpienia w szeregi Policji oraz omawiali poszczególne elementy rekrutacji. W spotkaniu brali udział uczniowie liceum mundurowego "FENIKS" z Płocka, Radomia, Gdańska, Pułtuska, Olsztyna oraz Białegostoku.

Wczoraj (14.09) gostynińscy funkcjonariusze spotkali się  z uczniami liceum mundurowego „FENIKS”, którzy przebywają na obozie szkoleniowym w Gorzewie. Policjanci zachęcali uczniów do wstąpienia w szeregi Policji, szczegółowo informowali zainteresowanych o poszczególnych szczeblach rekrutacji do służby w policji. Omawiali wymagania jakie muszą spełniać przyszli kandydaci oraz czym zajmują się funkcjonariusze    w poszczególnych wydziałach.

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli.          W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMYICHRONIMY.

Służba w Policji, to służba innym ludziom, działanie na rzecz ich bezpieczeństwa – a to źródło ogromnej satysfakcji.

Dziękujemy uczniom liceum mundurowego „FENIKS”  za bardzo merytoryczne i aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Życzymy jak najlepszych wyników w nauce. Do zobaczenia  w służbie w Policji.

 

 

 

 

Autor: mł.asp. Paweł Klimek

 

Powrót na górę strony