Posterunek Policji w Mogielnicy

Posterunek Policji w Mogielnicy

Data publikacji 15.01.2024

st. sierż. Adam Michalski

Dzielnicowy Miasta i Gminy Mogielnica

tel. 47 702 63 10

tel. 519 035 316

 dzielnicowy.mogielnica@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

 

Posterunek Policji w Mogielnicy

ul. Mostowa 27

05-640 Mogielnica

 

Wykaz miejscowości:

Borowe, Brzostowiec, Dalboszek, Dąbrowa, Dębnowola, Dobiecin, Dylew, Dziarnów, Dziunin, Główczyn, Główczyn - Towarzystwo, Górki - Izabelin, Gracjanów, Jastrzębia, Jastrzębia Stara, Kaplin, Kozietuły, Kozietuły Nowe, Ługowice, Marysin, Michałowice, Miechowice, Mogielnica, Odcinki Dylewskie, Otaląż, Otalążka, Pawłowice, Pączew, Popowice, Stamirowice, Stryków, Ślepowola, Świdno, Tomczyce, Ulaski Gostomskie, Wężowiec, Wodziczna, Wólka Gostomska.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego PP w Mogielnicy st. sierż. Adama Michalskiego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest wyeliminowanie grupowania się młodzieży, spożywania alkoholu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie ul. Plac Dół, Plac Rynek oraz ul. Przylesie (teren nad zalewem) w Mogielnicy w godzinach 16:00-22:00 szczególnie w weekendy.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, czy łamiące inne przepisy, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony