KPP Grójec

sierż. szt. Łukasz Karczmarczyk

Data publikacji 03.07.2023

sierż. szt. Łukasz Karczmarczyk

Dzielnicowy Rejonu nr II Miasta i Gminy Grójec

tel. 47 702 62 19

tel. 519 035 322

dzielnicowy.grojec2@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.
 

Rewir Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu

ul. Brzozowa 108

05-600 Grójec

W godz. 8.00 - 9.00 od poniedziałku do piątku dzielnicowy pełni dyżur w Rewirze Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

W przypadku nieobecności dzielnicowej zgłoszeniem zajmie się Kierownik Rewiru Dzielnicowych.

 

Wykaz ulic w Grójcu:

Armii Krajowej, Bagno, Cierniówka, Fabryczna, Jatkowa, Kobylińska, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Kościelna, Mogielnicka, Mokra, Mszczonowska, Niecała, Ogrodowa, Piotra Skargi, Plac Wolności, Przemysłowa, Skrzetuskiego, Spółdzielcza, Starostokowa, Stodolna, Stokowa, Strażacka, Szpitalna, Szwajcarska, Targowa, Wąska, Wilczogórska, Willowa, Wołodyjowskiego, Worowska, Zatylna.

Wykaz miejscowości:

Bikówek, Wola Worowska, Zalesie.

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Grójcu sierż. szt. Łukasza Karczmarczyka:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2023 r. do 31.12.2023 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu, codziennie w godz. 16:00-22:00 w rejonie Placu Wolności w Grójcu.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, czy łamiące przepisy ruchu drogowego, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony