KPP Grójec

asp. Marek Smalisz

Data publikacji 03.07.2023

asp. Marek Smalisz

Dzielnicowy rejonu nr III Miasta i Gminy Grójec

tel. 47 702 62 23

tel. 519 035 319

dzielnicowy.grojec3@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.
 

Rewir Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu

ul. Brzozowa 108

05-600 Grójec

W godz. 8.00 - 9.00 od poniedziałku do piątku dzielnicowy pełni dyżur w Rewirze Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

W przypadku nieobecności dzielnicowej zgłoszeniem zajmie się Kierownik Rewiru Dzielnicowych.

 

Wykaz ulic w Grójcu:

Asnyka, Bociania, Brzechwy, Calineczki, Chopina, Graniczna, Heweliusza, Jana Pawła II, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopciuszka, Kopernika, Krańcowa, Krobowska, Krzywa, Kwiatowa, Kwiatu Paproci, Leśmiana, Łąkowa, Małego Księcia, Matejki, Mickiewicza, Norwida, Olszewskiego, Orzeszkowej, Pana Kleksa, Piłsudskiego, Polskiej Organizacji Wojskowej, Prusa, Przeskok, Reymonta, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Spokojna, Staffa, Szymborskiej, Śniadeckiego, Tuwima, Wiatraczna, Wspólna, Wybickiego, Wyszyńskiego, Zagłoby, Zbyszewska, Zielna, Żabia, Żeromskiego.

Wykaz miejscowości:

Częstoniew, Częstoniew - Kolonia, Falęcin, Kociszew, Słomczyn, Mięsy, Wola Krobowska. 

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Grójcu asp. Marka Smalisza:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2023 r. do 31.12.2023 r. jest ograniczenie spożywania alkoholu, palenia tytoniu oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w miejscu publicznym w rejonie placu zabaw przy ul. Jana Pawła II 5 i 5A w  Grójcu.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony