KPP Grójec

st. sierż. Ilona Zając

Data publikacji 09.07.2022

st. sierż. Ilona Zając

Dzielnicowa Gminy Belsk Duży

tel. 47 702 62 19

tel. 506 906 298

 dzielnicowy.belskduzy@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

 

W środy i piątki w godz. 9:00-11:00

Punkt Przyjęć Interesantów

w Urzędzie Gminy w Belsku Dużym

ul. Kozietulskiego 4

05-622 Belsk Duży

 

Rewir Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Grójcu

ul. Brzozowa 108

05-600 Grójec

 

Wykaz miejscowości:

Aleksandrówka, Anielin, Bartodzieje, Belsk Duży, Belsk Mały, Bodzew, Boruty, Daszewice-Rożce, Grotów,  Jarochy,  Julianów,  Koziel, Kussy, Lewiczyn, Łęczeszyce, Maciejówka, Mała Wieś, Oczesały,  Odrzywołek,  Rębowola,  Rosochów, Sadków Duchowny, Sadków-Kolonia,  Sadków Szlachecki, Skowronki, Stara Wieś, Tartaczek, Widów, Wilczogóra, Wilczy Targ, Wola Łęczeszycka, Wola Starowiejska, Wólka Łęczeszycka, Zaborów, Zaborówek, Złota Góra.

Plan priorytetowy dzielnicowej KPP w Grójcu st. sierż. Ilony Zając:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2022 r. do 31.12.2022 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, zakłócania ładu i porządku publicznego oraz zaśmiecania w rejonie Sklepu spożywczo-przemysłowego w msc. Sadków Kolonia 9 gm. Belsk Duży.

W związku z powyższym dzielnicowa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony