Komisariat Policji w Warce

asp. Andrzej Mirowski

Data publikacji 15.01.2024

asp. Andrzej Mirowski

Dzielnicowy Miasta i Gminy Warka

tel. 47 702 65 22

tel. 519 035 323

 dzielnicowy.warka2@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

Komisariat Policji w Warce

ul. Polna 4A

05-660 Warka

 

Wykaz ulic w Warce:

Baczyńskiego, Batalionów Chłopskich, Bielańska, Gośniewska, Grójecka, Kolejowa, Konopnickiej, Lipowa, Nowakowskiego, Orzeszkowej Piwna, Reymonta, Różana, Szkolna, Tuwima, Wichradzka, Wjazdowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Zielna.

Wykaz miejscowości:

Biskupice Nowe, Biskupice Stare, Bończa, Branków, Brzezinki, Budy Michałowskie, Budy Opodżewskie, Grzegorzewice, Gucin, Hornigi, Kazimierków, Krześniaków, Laski, Lechanice, Michalczew, Michałów Dolny, Michałów Górny, Michałów Parcela, Murowanka, Nowa Wieś, Opodżew, Palczew, Palczew Parcela, Wichradz, Wola Palczewska, Wrociszew, Zastruże.

Plan priorytetowy dzielnicowego KP w Warce asp. Andrzeja Mirowskiego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest wyeliminowanie kradzieży i kradzieży z włamaniem do zaparkowanych pojazdów oraz ich uszkodzeń, a także zakłócania ładu i porządku publicznego, w tym spożywania alkoholu, przypadków griffiti na pociągach oraz ujawnianie osób poszukiwanych w rejonie stacji PKP przy ul. Kolejowej w Warce.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony