Komisariat Policji w Warce

sierż. Natalia Baran

Data publikacji 09.07.2022

sierż. Natalia Baran

Dzielnicowa Miasta i Gminy Warka

tel. 47 702 65 22

tel. 519 035 320

 dzielnicowy.warka1@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 62 00.

Komisariat Policji w Warce

ul. Polna 4A

05-660 Warka

 

Wykaz ulic w Warce:

Adama Jarzębskiego, Aleksandra Gajewskiego, Aleksandry Lewandowskiej, Andrzeja Kmicica, Dominikańska, Fabryczna, Jana Chryzostoma Paska, Jana Skrzetuskiego, Jana Krasickiego, Janusza Kusocińskiego, Jesienna, Kazimierza Pułaskiego, Krótka, Kwiatowa, Letnia,  Michała Wołodyjowskiego, Miła, Obwodowa, Ojca Rafała Chylińskiego, Oleńki Billewiczówny, Onufrego Zagłoby, Os. Kazimierza Pułaskiego, Parkowa, Puławska, Słoneczna, Spacerowa, Stanisława Marcinowskiego, Szwedzka, Turystyczna, Willowa, Wiosenna, Władysława Matlakowskiego, Zygmunta Ledóchowskiego.

Wykaz miejscowości:

Borowe, Dębnowola, Gąski, Gośniewice, Grażyna, Hornigi, Kalina, Klonowa Wola, Konary, Magierowa Wola, Niwy Ostrołęckie, Nowa Wieś, Ostrołęka, Ostrówek, Piaseczno,Pilica, Podgórzyce, Prusy, Przylot, Stara Warka.

 

 

Plan priorytetowy dzielnicowej KP w Warce sierż. Natalii Baran:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2022 r. do 31.12.2022 r. jest wyeliminowanie zakłócania ładu i porządku publicznego, nieobyczajnych wybryków, żabractwa i spożywania alkoholu w miejscu publicznym w rejonie placówki handlowej przy ul. Puławskiej 9 w Warce.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby łamiące przepisy prawa, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony