Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KRADZIEŻE SAMOCHODÓW - POLICJA APELUJE

Data publikacji 21.08.2017

Na ternie powiatu grójeckiego dochodzi do włamań i kradzieży pojazdów. Grójecka policja prowadzi działania, mające na celu zapobieganie przestępczości samochodowej, wykrycie sprawców i odzyskanie skradzionego mienia. Jednym z założeń tych działań jest współpraca policji z mieszkańcami powiatu na rzecz wspólnego bezpieczeństwa. Apelujemy do Państwa o wzmożoną uwagę, czujność, ostrożność oraz pomoc – nawet anonimową.

W ostatnim czasie na terenie powiatu grójeckiego dochodzi do włamań i kradzieży pojazdów. Grójecka policja prowadzi niezbędne działania mające na celu:
- zapobieganie przestępczości samochodowej,
- wykrycie sprawców kradzieży i włamań,
- odzyskanie skradzionego mienia.
Jednym z założeń jest współpraca z mieszkańcami powiatu na rzecz wspólnego bezpieczeństwa. Apelujemy do Państwa o wzmożoną uwagę, czujność, ostrożność oraz pomoc. Wszelkie budzące Państwa wątpliwości sytuacje, w szczególności poruszanie się podejrzanych osób w okolicy parkingów samochodowych, prosimy zgłaszać policji, choćby anonimowo. Numery telefonów: 997 ; 112 ; 48 668 72 00 lub drogą e-mailową. O kontakt prosimy także te osoby, które były świadkami kradzieży lub jej próby albo posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc policji w ustaleniu sprawców tych przestępstw. Właścicieli pojazdów przestrzegamy przed pozostawianiem samochodów otwartych, niezabezpieczonych i z wartościowymi przedmiotami „na widoku” oraz prosimy o czujność.

Pamiętajmy - "Nie reagujesz - akceptujesz".

Powrót na górę strony