Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano trzech mężczyzn, najbliższe miesiące spędzą w areszcie

Data publikacji 16.08.2017

Policjanci zatrzymali młodych mieszkańców Warki, którzy popełnili trzy poważne przestępstwa. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu trzej mężczyźni w okolicach dworca PKP w Warce ukradli torbę wraz z telefonem, dokumentami, pieniędzmi i kartami bankomatowymi. Następnego dnia ci sami mężczyźni dopuścili się dwóch kolejnych przestępstw. Również w pobliżu dworca w Warce zabrali torbę podróżną z dokumentami i rzeczami osobistymi należącymi do obywatela Ukrainy, po czym dotkliwie go pobili. Następnie pobili mężczyznę, który na skutek uderzeń rękoma w głowę, upadł na podłogę doznając poważnego urazu głowy. Wykorzystując utratę przytomności pokrzywdzonego, zabrali mu pieniądze.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali mieszkańców Warki. Bracia w wieku 21 i 22 lata oraz 19-latek usłyszeli po 3 zarzuty dotyczące kradzieży, kradzieży rozbójniczej i rozboju. W piątek sąd zastosował środek zapobiegawczy wobec wszystkich zatrzymanych w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

/AW

Powrót na górę strony