Aktualności

Dzień otwarty z udziałem grójeckich policjantów

Liceum Ogólnokształcące w Nowym Mieście nad Pilicą zorganizowało dzień otwarty szkoły, w którym uczestniczyli policjanci z Grójca. Przy okazji zapoznania się z ofertą szkoły, uczniowie zachęcani byli do związania swojej przyszłości z niebieskim mundurem.

19 kwietnia w Nowym Mieście odbył się dzień otwarty. W ramach promocji zawodu grójecka policjantka opowiadała o tajnikach służby. Młodzież mogła dowiedzieć się szczegółowo o procesie rekrutacji, ale także rozwiać nurtujące ich wątpliwości z zakresu służby. W ofercie szkoły jest klasa przygotowania wojskowego, która może być dobrym wstępem do służby w Policji.

Jeżeli jesteś obywatelem polskim o nieposzlakowanej opinii, nie byłeś skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystasz z pełni praw publicznych, posiadasz wykształcenie minimum średnie, masz uregulowany stosunek do służby wojskowej, posiadasz fizyczną i psychiczną zdolność do pełnienia służby w formacjach uzbrojonych cechujących się szczególną dyscyplinie służbowej, której gotów jesteś się podporządkować to służba w szeregach Mazowieckiej Policji jest dla Ciebie!

Jesteś zainteresowany służbą w Policji? Przyjdź do KPP Grójec i uzyskaj szczegółowe informacje dotyczące zasad i kryteriów doboru.

Więcej informacji na temat procedury doboru do służby w Policji znajdziesz tu https://mazowiecka.policja.gov.pl/ra/praca/sluzba-w-policji oraz tutaj http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl/KWR/sluzba-w-policji

mł. asp. Agata Sławińska

 

Powrót na górę strony