Aktualności

Nowy radiowóz wareckich policjantów

Data publikacji 18.12.2023

Nowy samochód zasilił flotę Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. Nieoznakowana kia została zakupiona w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji. 50% wartości stanowią fundusze przekazane przez Gminę Warka, natomiast pozostałe 50% to fundusze Policji.

Nowoczesny nieoznakowany radiowóz będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z Komisariatu Policji w Warce. Zakup radiowozu został zrealizowany w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji. Program ten zakłada, że 50% wartości stanowią fundusze przekazane przez samorząd, natomiast pozostałe 50% to fundusze Policji. W tym przypadku zakup auta dla naszych policjantów był możliwy dzięki dofinansowaniu przez Gminę Warka.

Uroczyste przekazanie radiowozu odbyło się w piątek (15.12) na wareckim rynku. Burmistrz Warki Pan Dariusz Gizka, w towarzystwie Zastępcy Burmistrza Pani Teresy Knyzio wręczył kluczyki do pojazdu Komendantowi Powiatowemu Policji w Grójcu mł. insp. Wojciechowi Bednarskiemu. Komendant podziękował włodarzowi miasta za zrozumienie potrzeb Policji, zaznaczył jednocześnie dużą rolę samorządów w zakupie nowych pojazdów. 

nadkom. Agnieszka Wójcik 

  • Nowy radiowóz
  • Nowy radiowóz
Powrót na górę strony