Aktualności

ŚMIERĆ NA DRODZE

Data publikacji 26.07.2023

Wczoraj w powiecie grójeckim miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Kierujący volkswagenem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał ro rowu. Niestety konsekwencją tego zdarzenia były bardzo poważne obrażenia kierowcy, którego życia nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczynę wypadku. Apelują również do użytkowników dróg, aby stosowali się do przepisów ruchu drogowego.

We wtorkowy ranek, tuż przed godziną 6 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grójcu został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 50 w Karolewie. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 78-letni mieszkaniec gminy Pniewy, który kierował volkswagenem, wjechał do rowu, gdzie następnie pojazd przewrócił sie na bok.

Niestety obrażenia kierowcy busa były poważne. Pomimo udzielonej pomocy medycznej 78-latek zmarł. Policjanci wykonali na miejscu niezbędne czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora z Grójca. Obecnie trwa analiza zebranego materiału dowodowego, a funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku.

Powyższy komunikat pokazuje jak kruche i delikatne jest ludzkie życie w momencie zdarzeń drogowych. Apelujemy o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas jazdy wszelkimi pojazdami.

nadkom. Agnieszka Wójcik 

Powrót na górę strony