Aktualności

Posiadali narkotyki

Data publikacji 24.07.2023

Grójecka policja cały czas realizuje działania uderzające w przestępczość narkotykową. W ciągu ostatnich dni funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Obaj usłyszeli zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

Intensywna praca policjantów ukierunkowana na zwalczanie przestępczości narkotykowej przyniosła kolejne efekty. Stróże prawa zatrzymali w Słomczynie i Nowym Mieście nad Pilicą kolejnych mężczyzn, posiadających substancje zabronione. 

W ubiegłą niedzielę w Słomczynie błędowscy policjanci wylegitymowali mężczyznę, który jak się okazało posiadał środki zabronione w postaci szusu konopi. 44-latek z Nadarzyna został zatrzymany. Kolejny sprawca przestępstwa to mieszkaniec Nowego Miasta nad Pilicą, który posiadał marihuanę. W miniony czwartek 28-latek został zatrzymany przez grójeckich kryminalnych. 

Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków, teraz odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. 

nadkom. Agnieszka Wójcik 

Powrót na górę strony