Aktualności

Był poszukiwany. Wpadł, bo przekroczył prędkość

Data publikacji 26.04.2023

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego audi w związku z przekroczeniem prędkości na krajowej „siódemce”. Interwencja z pozoru zwyczajna gdyby nie fakt, że mężczyzna był poszukiwany.

Mundurowi z grójeckiej drogówki na co dzień realizują czynności z drogowymi piratami oraz nietrzeźwymi kierującymi. Ich celem jest dbanie o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.

Podczas jednej z ostatnich służb funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym audi, który jadąc trasą S7 w Widowie przekroczył dozwoloną prędkość o 22 km/h. Nie byłoby w tej interwencji nic szczególnego gdyby nie to, że mężczyzna okazał się poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego z Warszawy. 35 – latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy w celu wykonania dalszych czynności. 

To kolejny przykład profesjonalizmu grójeckich policjantów, którzy nie tracą czujności podczas z pozoru niewinnych interwencji. Kierujący ze „zbyt ciężką” za popełnione wykroczenie otrzymał mandat karny i 6 punktów karnych.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony