Aktualności

„Bezpieczne Ferie” na lodowisku

Data publikacji 07.02.2023

Pod hasłem „Bezpieczne Ferie 2023” na wareckim lodowisku dzielnicowi z Warki wspólnie z opiekunami podopiecznych Stowarzyszenia Tęcza prowadzili działania profilaktyczne. Miały one na celu przybliżenie zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu w trakcie ferii zimowych. Omówiono także założenia akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Dzielnicowe z Warki asp. Aneta Ścisłowska i st. post. Monika Zawadzka w ubiegłą środę w ramach działań profilaktycznych pod  hasłem „Bezpieczne Ferie 2023” spotkały się z podopiecznymi Stowarzyszenia Tęcza w Warce na sztucznym lodowisku. Akcja została zorganizowana wspólnie z pracownikami stowarzyszenia. W trakcie pogadanki zostały omówione zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu i odpoczynku podczas ferii zimowych.

Omówiono zagadnienia związane z bezpieczeństwem w domu, w internecie, podczas poruszania się po drodze oraz w trakcie rekreacji na świeżym powietrzu. Funkcjonariusze zwracali uwagę, na ważny element bezpieczeństwa jakim jest korzystanie z elementów odblaskowych po zmroku przez uczestników ruchu drogowego. Przedstawio także założenia akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. 

Miłośnicy zimowego szaleństwa w trakcie spotkania mieli możliwość wzbogacenia swojej wiedzy w zakresie bezpiecznego spędzania czasu i aktywności w trakcie ferii. Dzielnicowe dziękują za pomoc w zorganizowaniu zajęć właścicielom lodowiska w Hotelu Sielanka oraz Panu Cezaremu Kołodziejskiemu Radnemu Powiatu Grójeckiego. 

nadkom. Agnieszka Wójcik 

  • „Bezpieczne Ferie” na lodowisku
  • „Bezpieczne Ferie” na lodowisku
  • „Bezpieczne Ferie” na lodowisku
  • „Bezpieczne Ferie” na lodowisku
Powrót na górę strony