Aktualności

NOWY RADIOWÓZ DLA CHYNOWSKICH POLICJANTÓW

Data publikacji 30.12.2022

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu wzbogaciła się o nowy radiowóz. Dzisiaj odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego samochodu. Pojazd służyć będzie policjantom z Posterunku Policji w Chynowie.

Dzisiaj przed budynkiem Posterunku Policji w Chynowie odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Grójcu mł. insp. Wojciech Bednarski. Witając zebranych, zaznaczył dużą rolę samorządów w zakupie nowych pojazdów, podziękował za wieloletnie, finansowe wsparcie dla grójeckiej komendy. Jednocześnie wskazał, że zakup radiowozu został zrealizowany w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji. Komendant podkreślił, że nowy radiowóz poprawi warunki służby funkcjonariuszy, co przełoży się także na zwiększenie skuteczności ich działań. Nieoznakowany radiowóz zasilił tabor Posterunku Policji w Chynowie.

Podczas uroczystości, kluczyki do nowego auta wręczył policjantom Wójt Gminy Chynów Pan Tadeusz Zakrzewski w towarzystwie Przewodniczącego Rady Gminy Chynów Pana Stanisława Mroza i wszystkich radnych.

Przekazane w ten uroczysty sposób radiowóz poświęcił ksiądz dr Piotr Borys Proboszcz Parafii Świętej Trójcy w Chynowie. 

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Grójcu oraz policjanci serdecznie dziękują samorządom lokalnym za wsparcie miejscowej Policji.

nadkom. Agnieszka Wójcik 

  • NOWY RADIOWÓZ DLA CHYNOWSKICH POLICJANTÓW
  • NOWY RADIOWÓZ DLA CHYNOWSKICH POLICJANTÓW
Powrót na górę strony