Aktualności

BRACIA ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Data publikacji 28.10.2022

Kryminalni z Grójca realizując operacyjne ustalenia zatrzymali dwóch braci, u których zabezpieczyli środki odurzające. Obaj odpowiedzą za posiadanie marihuany. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Grójeccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na bieżąco monitorują środowiska przestępcze, aby jak najszybciej reagować na wszelkie przejawy łamania obowiązującego prawa. Szczegółowo analizują zebrane informacje, typując sprawców  przestępstw. Tym razem trop poprowadził ich do Głuchowa.

We wtorek po godz. 21 policjanci wylegitymowali dwóch braci w wieku 21 i 25 lat. Podczas sprawdzenia okazało się, że mieli przy sobie środki odurzające. W trakcie przeszukania należących do nich pomieszczeń gospodarczych ujawniono kolejne narkotyki należące do młodszego mężczyzny. Łącznie zabezpieczono ponad 35 gramów zabronionych środków.

Bracia zostali zatrzymani i już usłyszeli zarzuty posiadania marihuany. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec 21-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony