Aktualności

Tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty

Data publikacji 03.10.2022

Grójeccy policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku z udziałem rowerzysty, do którego doszło w sobotę w Goszczynie. Niestety cyklista pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji zmarł. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 19:25. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca volkswagenem 43-letnia mieszkanka powiatu grójeckiego, jadąc ul. Kozietulskiego w Goszczynie, potrąciła jadącego z naprzeciwka rowerzystę. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł na miejscu. W chwili zdarzenia kierująca samochodem była trzeźwa. Policjanci ustalili tożsamość zmarłego, to 54-letni mężczyzna.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali grójeccy policjanci. Przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony