Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grójecki piknik służb mundurowych "Dzień z mundurem"

Data publikacji 17.05.2018

Grójecka Policja wspólnie ze wszystkimi służbami mundurowymi funkcjonującymi na terenie powiatu grójeckiego zaprasza na piknik pn. "Dzień z mundurem", który odbędzie się w dniu 30 maja 2018 roku w godz. 9.00 -13.00 przy hali sportowej "Spartakus" w Grójcu ul. Sportowa 16. Przygotowano wiele atrakcji, m. in. pokazy i konkursy dla dzieci i młodzieży.

W środę 30 maja 2018 roku na terenie wokół hali sportowej SPARTAKUS przy ul. Sportowej 16 w Grójcu odbędzie się festyn, na którym będzie można zobaczyć z bliska wyposażenie m.in. policji, straży pożarnej, straży granicznej, straży leśnej, straży miejskiej, aresztu śledczego i żołnierzy. Nie zabraknie też występów artystycznych i innych atrakcji.

Festyn pod hasłem „Dzień z mundurem” to impreza, która odbędzie się po raz 2. W ubiegłym roku odbyła się na stadionie Mazowsze przy ul. Laskowej w Grójcu.

W tym roku festyn odbędzie się na terenie wokół hali sportowej Spartakus. Impreza rozpocznie się w środę, 30 maja o godz. 9.00. Na miejscu będzie można z bliska zobaczyć sprzęt używany w codziennej służbie przez wszystkie służby mundurowe realizujące swoje zadania na terenie powiatu grójeckiego.

Na scenie nie zabraknie występów, pokazów i koncertów. Na festyn warto wybrać się rowerem i przy okazji bezpłatnie go oznakować w ramach akcji "Oznakuj swój rower”.

Impreza potrwa do godz. 13.00. Wstęp wolny!

Program festynu DZIEŃ Z MUNDUREM 2018:

9.00 - Rozpoczęcie festynu - lektor informuje o przebiegu imprezy, wita uczestników;

9.15 - Prezentacja służb i partnerów;

9.30 - Uroczyste otwarcie festynu – powitanie gości, władz samorządowych oraz sponsorów;

9.50 – Prezentacja laureatów oraz wręczenie nagród w konkursie patriotycznym:

  • Konkurs recytatorski,

  • Konkurs muzyczny,

  • Konkurs plastyczny,

  • Konkurs literacki;

10. 30 - Pokaz taktyk interwencji KPP Grójec;

10:40 – Prezentacja laureatów konkursu recytatorskiego;

11:40 - Pokazy policyjne tresura psów służbowych ZKP Sułkowice,

12.00 - Prezentacja laureatów konkursu muzycznego,

13.00 - Zakończenie festynu.

Podczas trwania festynu będą trwały konkursy ruchu drogowego organizowane przez Policję oraz czterech konkursów sportowych organizowanych przez Grójecki Ośrodek Sportu.

Powrót na górę strony