Aktualności

Bezpieczny przedszkolak na drodze

Data publikacji 26.09.2022

Dzielnicowy z Nowego Miasta nad Pilicą wspólnie z policjantką zajmującą się profilaktyką, odwiedzili najmłodszych z Przedszkola Paula. Tematem prelekcji było m. in. bezpieczeństwo na drodze, w domu. Dzieci wykazały się doskonałą wiedzą i bezbłędnie odpowiadały na zadawane przez mundurowych pytania.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych dzielnicowi oraz policjanci zajmujący się profilaktyką prawie każdego dnia odwiedzają dzieci i młodzież. Tym razem funkcjonariusze zawitali do dzieci z Niepublicznego Przedszkola Paula w Nowym Mieście nad Pilicą. Przedszkolaki chciały wiedzieć na czym polega praca policjanta i z jakich elementów składa się jego służbowe wyposażenie.

Prowadząca spotkanie asp. szt. Ewelina Kozdruj wspólnie z dzielnicowym z Posterunku Policji w Nowym Mieście nad Pilicą udzielili milusińskim kilka cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwych zachowań w domu. Mundurowi podkreślali, jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie teraz w okresie jesiennym. Ponadto policjanci omówili jak się zachować podczas spotkania tzw. osoby obcej.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony