Aktualności

Działania „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Data publikacji 01.08.2022

Dzielnicowa asp. Aneta Ścisłowska z wareckiej Policji nad rzeką Pilicą wspólnie z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej PSP w Grójcu mł. bryg. Grzegorzem Michalskim w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" przeprowadziła spotkanie z uczestnikami spływu kajakowego.

W piątek, 29 lipca br. w ramach współpracy służb w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w okresie letnim, funkcjonariusz Komendy Powiatowej PSP w Grójcu mł. bryg. Grzegorz Michalski i dzielnicowa Komisariatu Policji w Warce asp. Aneta Ścisłowska odwiedzili w Warce, organizowaną przez stowarzyszenie „3 majmy się razem” imprezę pod nazwą: ,,W kajaku z dzieckiem w ramach XVII Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego rzeką Pilicą im. Krzysztofa Książka”.

Podczas spotkania funkcjonariusze przekazali uczestnikom spływu zagadnienia dotyczące bezpiecznego wypoczynku nad wodą, podstawowych zasad bezpiecznej kąpieli, bezpiecznego korzystania z kajaków i zachowań na wodzie, używania alkoholu i narkotyków w tym tak zwanych „dopalaczy” oraz bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym oraz postępowania w sytuacjach zagrożenia.

nadkom. Agnieszka Wójcik

  • Działania „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”
  • Działania „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”
  • Działania „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”
Powrót na górę strony