Aktualności

Policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych

Data publikacji 16.05.2022

W ostatnim tygodniu grójeccy mundurowi zatrzymali kilku poszukiwanych, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Do odbycia mieli kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa. Trafili już do jednostek penitencjarnych.


W piątek funkcjonariusze grójeckiej komendy zajmujący się poszukiwaniami zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 33-latka. Mieszkaniec gminy Grójec był poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Do odbycia miał karę 3 lat pozbawienia wolności. Trafił już do jednostki penitencjarnej, gdzie okazało się, że tam czeka na niego drugi wyrok. Z dokumentacji wynikało, że sąd wydał wyrok w innej sprawie na kolejne 1,5 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna skazany za m.in. znęcanie, naruszenie nietylaknosci cielesnej, groźby karalne, jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie wypadku drogowego spędzi łącznie w areszcie 4,5 roku.

Ponadto zatrzymano jeszcze 6 osób, które były poszukiwane do ustalenia miejsca pobytu, niezapłacone grzywny oraz w celu osadzenia w jednostce penitencjarnej.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony