Aktualności

140 km/h w obszarze zabudowanym w Goszczynie

Data publikacji 01.02.2022

Jedną z głównych przyczyn, która prowadzi do zdarzeń drogowych jest przekraczanie dopuszczalnej prędkości. Dlatego wobec kierujących, którzy lekceważą te ograniczenia nie ma taryfy ulgowej. Wczoraj w Goszczynie, kierujący oplem poruszał się z prędkością 140 km/h. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem na 22-latka policjanci z Grupy SPEED nałożyli mandat w wysokości 2500 złotych.

Wczoraj w Goszczynie kolejny kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, zatrzymali go funkcjonariusze ruchu drogowego realizujący działania w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED. 22-latek pędził osobowym oplem aż 140 km/h, w miejscu gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Mężczyzna w związku z popełnionym wykroczeniem oraz obowiązującym taryfikatorem otrzymał mandat karny w wysokości 2500 złotych i 10 punktów karnych. Dodatkowo zostało mu zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące.

Przez cały czas apelujemy o bezpieczną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego. Nadal na drogach pojawiają się osoby, które łamiąc przepisy ruchu drogowego lekceważą bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Film 140 km/h w obszarze zabudowanym

Pobierz plik 140 km/h w obszarze zabudowanym (format mp4 - rozmiar 30.47 MB)

Powrót na górę strony