Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne spotkanie Justyny Kozdryk i dzielnicowych z gimnjazjalistami

Data publikacji 29.03.2017

Dzisiaj w gimnazjum w Jasieńcu odbyło się spotkanie ze sportowcami oraz policjantami na temat zdrowego trybu życia, sportu oraz integracji młodzieży z niepełnosprawnością.

Pracownik grójeckiej Policji i jednocześnie srebrna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich z Pekinu w podnoszeniu ciężarów, 8-krotna mistrzyni świata w wyciskaniu sztangi leżąc - Justyna Kozdryk zaangażowała się w promocję sportowych pasji oraz zdrowego trybu życia. Wspólnie z dzielnicowymi rozmawiała z uczniami klas pierwszych gimnazjum w Jasieńcu na temat rozwijania zainteresowań i dążenia do osiągnięcia celów m. in. w sporcie. Justyna Kozdryk jest doskonałym przykładem pracy nad sprawnością fizyczną i spełnianiem marzeń, czego przykładem są liczne osiągnięcia sportowe. 

W spotkanie edukacyjne o charakterze sportowym włączyli sie również dzielnicowi z Jasieńca i Grójca. Policjanci omówili program "Dzielnicowy bliżej nas" oraz aplikacje Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i Moja Komendę. Mówiąc o pracy dzielnicowego jako policjanta i społecznika, przekonywali młode osoby, że aktywność sportowa i otwarta postawa wobec świata to drogi prowadzące do sukcesu oraz czerpania radości z życia. Potwierdzili to prezentując ćwiczenia na siłowni, na której odbywało sie spotkanie. 

Z młodzieżą spotkała sie również policjantka zajmująca sie profilaktyką, która przestrzegała słuchaczy przed ryzykownymi zachowaniami, apelowała o zachowanie na co dzień ostrożności oraz dbałości o własne bezpieczeństwo i zdrowie. Nawiązała również do zagrożeń płynących z sieci, w tym niebezpiecznych stron i gier internetowych.  

/AW

Powrót na górę strony