Aktualności

Kolejne narkotyki nie trafią na rynek. Areszt za blisko pół kilograma narkotyków

Data publikacji 19.04.2021

Dzięki pracy grójeckich policjantów na czarny rynek nie trafią narkotyki wartości ponad 21 tysięcy złotych. Funkcjonariusze do tej sprawy zatrzymali 31-letniego mieszkańca Grójca, którzy usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu 10 lat więzienia.

Kryminalni z Grójca zdobyli informację o mężczyźnie, który miał przechowywać w mieszkaniu dużą ilość narkotyków. Funkcjonariusze podczas pracy nad sprawą ustalili tożsamość mężczyzny oraz jego miejsce zamieszkania. Operacyjni zatrzymali 31-latka.

Podczas kontroli policjanci ujawnili w mieszkaniu torebki strunowe oraz słoiki z amfetaminą, marihuaną i mefedronem. Narkotyki były schowane w różnych miejscach, m. in. w lodówce. Policjanci zabezpieczyli prawie 400 gramów amfetaminy. Reszta zabronionych środków to mefedron i marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. 31-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i grozi mu teraz 10 lat więzienia. W piątek sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Autor: nadkom. Agnieszka Wojcik

Powrót na górę strony